fbpx

+370 614 22227

​info@interogym.lt

Lietuvos žvaigždžių trenere tituluojama Rasa Vilkienė – Panevėžyje! Vietos į treniruotes tirpsta.

Galbūt svajojate pagerinti, paįvairinti, o gal palengvinti savo sporto kelionę link užsibrėžto tikslo? Sporto klubas Intero GYM visada pasiruošęs Jus nustebinti ir motyvuoti! Džiaugiamės galėdami pranešti apie išskirtinį bendradarbiavimą su itin žinoma sporto trenere, superžvaigžde, Lietuvos žvaigždžių trenere tituluojama Rasa Vilkiene. Ši patyrusi profesionalė į mūsų sporto klubo kasdienybę įneš be galo daug patirties ir jau balandžio 27 – 28 dienomis lauks visų Jūsų savo grupinėse bei asmeninėse treniruotėse bei seminare.

Pasinaudokite absoliučiai išskirtine galimybe treniruotis kartu su Rasa, kuri yra ne tik itin profesionali trenerė ir sveikatinimosi specialistė, tačiau ir išskirtinė asmenybė. Nesvarbu, ar jums labiau patinka grupinės treniruotės, ar individualus dėmesys, mūsų sporto klubas siūlo abi parinktis, atitinkančias jūsų poreikius. Nuo pradedančiųjų iki patyrusių sportininkų – visi kviečiami patirti transformuojančią jos treniruočių galią.

Nepraleiskite progos treniruotis su tikra fitneso ikona čia, Panevėžyje. Užsisakykite treniruotes jau dabar, kad užsitikrintumėte savo vietą ir leistumėtės į sveikesnio, stipresnio savęs kelionę. Registracija vykdoma www.interogym.lt/tvarkarastis (pasirinkite balandžio mėn.), patvirtiname tik po apmokėjimo, kurį galite atlikti sporto klube arba internetu www.interogym.lt Prisijunkite prie mūsų – prakaituokime, šypsokimės ir siekime tikslų kartu!

Jūsų laukia: Disco Bike, TRX, treniruotė kūnui ir sielai, Fitness balet, seminaras „Aš galiu! Tu gali! Mes galime!” bei asmeninės treniruotės.

Grupinės treniruotės kaina 5€, asmeninė vienam asmeniui – 40€ (dviem 60€)

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą