fbpx

+370 614 22227

​info@interogym.lt

Kliento kortelė

Sporto klubo Intero GYM nariams ​kortelė išduodama

Nuolaidos

Pasiūlymai

Privilegijos

"VILKO MC"

10 % NUOLAIDA

VISIEMS BALDAMS, NAMŲ INTERJERO DETALĖMS

Metalo gaminių projektavimas, rankų darbo metaliniai baldai ir interjero detalės. Industrinio stiliaus detalės: metalas, medis, stiklas, akmuo.

Namų interjero detalių butikas įsikūręs adresu: Kranto g. 36, Panevėžys

"MRflower" - GRAŽIAUSI ŽIEDAI JŪSŲ DŽIAUGSMUI

10% NUOLAIDA

GĖLIŲ BEI NAMŲ INTERJERO DETALIŲ BUTIKAS

Užsakymai:
Kranto g. 36, Panevėžyje
tel.+370 641 69378
mrflowersbox@gmail.com

15% NUOLAIDA ILGALAIKIAM MAKIAŽUI

Sportas ir grožis yra visapusiškai susiję, o gražios norime būti tiek žiemą, tiek vasarą. Lankomės baseine bei sporto salėje, tad svarbu susikoncentruoti į savo tikslus ar poilsį, o ne į mintis "ar mano antakiai vietoje?" Intero GYM sporto klubo kliento kortelės turėtojos turi puikią progą pasinaudoti nuolaida ilgalaikiam makiažui!
(įprasta kaina 150€, su klubo kortele - 130€).

20% NUOLAIDA VISAM MENIU,
išskyrus alkoholiui

Manhetenas – tai vieta kurioje susitinka ypatingo maisto ir nuoširdaus bendravimo kultūra. Siūlome pasinerti į JAV ir Meksikos virtuvės skonių jūrą. Paragaukite kruopščiai atrinktų, Ameriką atspindinčių patiekalų savo namuose arba mūsų restorane, kuris įsikūręs viename didžiausiu prekybos centrų Panevėžyje - BABILONAS. Restoranas Manhetenas kviečia bent trumpam nukeliauti į svajonių išsipildymo šalį pasitelkiant maloniausius žmogaus pojūčius SKONĮ ir KVAPĄ. Greitu metu bus paleistas naujas meniu subalansuotas sportininkams.

"ŽMOGAUS STUDIJA"

NUOLAIDOS MASAŽAMS, PRODUKTAMS

HOLISTIKA. SPA

Oranžinis kambarys – Veido Kobido masažas ir ajurvediniai masažai   10% NUOLAIDA

Žaliasis kambarys – Klasikiniai ir gydomieji masažai  20% NUOLAIDA

Baltasis kambarys – Energetiniai seansai  ir konsultacijos, parduotuvė  15-30% NUOLAIDA

 

Esate laukiami Žmogaus studijoje išskirtinių masažų ir seansų potyriams. Žaliasis, Oranžinis, Baltasis kambariai siūlo skirtingą masažų spektrą, turėsite galimybę išsirinkti norimą masažą, pailsėti, atsipalaiduoti po krūvio, pasimėgauti maloniu poilsiu po intnesyvaus sporto.

10% NUOLAIDA KLUBO ABONEMENTUI
10% ŽAIDIMUI IKI 18:00

Kviečiame apsilankyti mūsų FG Billiards klube, esančiame pačiame miesto centre. Jūsų laukia jauki aplinka, 6 profesionalūs pulo stalai, turnyrai, sporto baras. Dartai mūsų baro klientams nemokami.Respublikos g. 28, Panevėžys

5% KAROLIUKAMS IR BIŽUTERINĖMS DETALĖMS | 10% RANKŲ DARBO PAPUOŠALAMS

„GABI beads” parduotuvėje galite įsigyti karoliukų, bižuterinių detalių bei kitų priemonių papuošalų gamybai. Taip pat galite įsigyti ir jau pagamintų rankų darbo papuošalų bei kitų aksesuarų. Užsiimame papuošalų gamyba, taisymu, pervėrimu. Maloniai kviečiame jus apsilankyti mūsų parduotuvėje adresu Respublikos g. 38, Panevėžys

„DRIFT CART“ PANEVĖŽYS

20% NUOLAIDA III-IV nuo 12:00 iki 17:00

KVAPĄ GNIAUŽIANTYS POSŪKIAI, GREITIS IR NEPAMIRŠTAMI ĮSPŪDŽIAI!

Pasivažinėjimas išskirtiniu „drifto“ kartingu – puiki galimybė išbandyti savo jėgas šonaslydžio trasoje ir pasijusti tikru „drifto“ekspertu. Tai sportas ir laisvalaikio praleidimo būdas. Pirmieji „drifto“ kartingai Lietuvoje sukurti kvapą gniaužiančiam „driftui“: gali slysti šonu, išgauti įvairius skydimo kampus ir važiuoti atbulomis. Išmokus gerai valdyti šį kartingą, galima atlikti neįtikėtinus triukus ir nustebinti netik aplinkinius bet ir save! Tavęs laukia nepamirštami įspūdžiai ir kvapą gniaužianti patirtis!

Išbandyti savo jėgas galite apsilankę adresu: Nemuno g. 77, (4 aukštas), LT-37355, Panevėžys. Tel.nr.: 864387461

20% NUOLAIDA GRUPINIAMS UŽSIĖMIMAMS

Siūlome treniruotes su instruktoriumi profesionaliais lenktynių simuliatoriais. Naudojame aukščiausios klasės įrangą ir esame vieninteliai aukštaitijoje siūlantys tokią paslaugą. Tai sportas ir laisvalaikio praleidimo būdas. Garsiausi pasaulio automobilių sporto lenktynininkai treniruojasi lenktynių simuliatoriais. Visa tai suteikia įgudžius, kurie padeda ir vairuojant gatvėje. Siūlome visas lenktynių disciplinas- žiedas, driftas, ralis, rallycross, formula1... Galima treniruotis tiek individualiai, tiek grupelėse. Turime keturis lenktynių simuliatorius. Organizuojame renginius nuo 4 iki ~12 asmenų grupelėms, rengiame turnyrus, tikrų lenktynių pagrindu. Rengiame būrelius vaikams. Vaikai iš pagrindų susipažįsta su automobiliais, jų vairavimu ir lenktyniavimu. Siūlome 20% nuolaidą grupiniams užsiėmimams, keturiuose simuliatoriuose, nuo 4 iki 12 asmenų. Standartinė keturių simuliatorių valandos kaina 50€.

10% NUOLAIDA SOLIARIUMUI

Pristatome technologinį šedevrą, kurį galite išvysti
LAURÈ grožio namuose jau dabar! Klaipėdos g. 99 K2-1A, Panevėžyje
MegaSun P9 naudodama P9 seriją, KBL glaudžiai bendradarbiaudama su „Studio F. A. Porsche“ pristato pasaulį, kuris nustato naujus soliariumų projektavimo standartus. „P9“ sujungia unikalų dizainą su išskirtiniais techniniais rodikliais. Inovacijos, kurios sužavi klientus. Tuo pat metu pagerbimas to, kas mus visus įkvepia: saulė. Rubino veido lempos– tai raudonos šviesos lempos, kurių šviesa mūsų odoje skatina kolageno gamybą. Šios lempos aktyvina deguonies pasisavinimą; Suteikia odai jaunatviško spindesio; Oda tampa lygesnė, elastingesnė; Įdegis tolygus bei tamsesnis. TAI erdvė Jums pailsėti ir pasijusti kaip atostogose: patirsite malonų atsipalaidavimą, puikias emocijas ir svarbiausia būsite papuošti nuostabiu įdegiu!

"RED VELVET" DESERTINĖ

20% NUOLAIDA

VISOMS KAVOMS NUO 10:00 IKI 13:00 VALANDOS

Užsukite į desertinę kavinę „Red Velvet“. Čia visada Jūsų lauks skani kava bei šviežutėliai, rankų darbo, prancūziški desertai. Tobulai įgyvendinami įvairaus kiekio, skonio, išvaizdos, individualūs užsakymai.
Mėgstame iššūkius ir visada stengiamės išlaikyti kokybę.
Rūpinamės Jūsų šventės saldžiuoju stalu.
Desertų, tortų pristatymas į namus.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PANEVĖŽYJE

Užsisakykite maisto produktų, gėrimų, buities ir kitų prekių neišeidami iš namų! Pristatymas pasirinktą dieną patogiausiu laiku.
Tik Intero GYM kliento kortelės turėtojams pristatymas Panevėžio miesto ribose - NEMOKAMAS!
Minimalus krepšelis - 9€. Užsakymo pastabose būtinai nurodykite "Intero GYM kliento kortelė" ir turėkite ją prekių atsiėmimo metu.

www.intermarket.lt

15% NUOLAIDA VISOMS PICOMS

Fantastiškos tikroje malkomis kūrenamoje krosnyje kepamos picos. PIZZA DI NAPOLI picas kepa išsinešimui, taip pat, laukiame pas mus, naujoje mūsų terasoje. Užsakymų tel. nr. +37061830777

SOLIARIUMŲ STUDIJA "SAULĖS BUČINYS"

20% NUOLAIDA MINUTĖS KAINAI

15% NUOLAIDA SOLIARIUMO KREMAMS

Norite mėgautis nepriekaištingu ir greitu įdegiu visus metus? Kviečiame apsilankyti ir pasinaudoti puikiu pasiūlymu miesto centre esančioje soliariumo studijoje “Saulės bučinys”. Mes Jums siūlome tolygų ir greitą įdegį LUXURA soliariumuose.
Soliariumų studija įsikūrusi adresu: Klaipėdos g. 8, Panevėžys

Grožio salonas „Monika“
MAISTO PAPILDŲ IR AKSESUARŲ PARDUOTUVĖ "AONE.LT" - 20% NUOLAIDA VISAM ASORTIMENTUI

UAB „Rilis“ yra oficialūs atstovai Lietuvoje ir Latvijoje firmų: Sporto prekės: „MadMax sport wear company Ltd“. Maisto papildai: „Aone nutrition s.r.o“, „Syntech-nutriton“ „Alpha power food Germany“, „KFD-nutrition“. Skiriame visas pajėgas į aptarnavimo kokybę ir greitį. Jeigu produktas yra mūsų pardavimų sąraše reiškia jis yra ištestuotas, išbandytas, kokybiškas, veiksmingas, patikimas ir visų rekomenduojamas produktas. Apsilankyti fizinėje parduotuvėje galite adresu: Klaipėdos g. 67, Panevėžys

ĮVAIRIŲ RŪŠIŲ ARBATAI IR JŲ RINKINIAMS - 5% NUOLAIDA

| Yerbamate.lt |
Matės arbatos profesionalai baltyjos šalyse. Arbatos, gydomosios žolelės, smilkalai, eteriniai aliejai ir daug visko Tavo sveikatai.

Apsilankyti fizinėje parduotuvėje galite adresu:
Klaipėdos g. 67, Panevėžys

"COSMOS" KAVOS IR KOKTEILIŲ BARAS

10% NUOLAIDA

VISAM MENIU, IŠSKYRUS ALKOHOLIUI

„Cosmos“ vienas stilingiausių kavos ir kokteilių barų Panevėžyje, kuriame visada kvepia šviežiai skrudinta, aromatinga ir ryškaus skonio kava. 

Kavinės įsikūrusios adresais: Laisvės a. 26, Respublikos g. 38, Parko g. 14 ir Parko g. 16 (dirba šiltuoju metų laiku), Panevėžyje.

GĖLIŲ SALONAS "DOLORETA"

15% NUOLAIDA

VISOMS SKINTOMS GĖLĖMS IR PUOKŠTĖMS

Gėlių salonas „Doloreta“ Panevėžyje gali paversti kiekvieną Jūsų šventę nepamirštama. Salone prekiaujame gėlių puokštėmis Jūsų nepamirštamai šventei papuošti. Taip pat galime pasiūlyti gėlių pristatymą į namus Panevėžyje ir Panevėžio rajone.

Salonas įsikūręs adresu: Klaipėdos g. 92A, LT-37383 Panevėžys

www.doloreta.lt

KAVOS NAMUOSE "PIACETTO" - 10% NUOLAIDA KAVAI, KAVOS PUPELĖMS IR TRINTIEMS VAISIŲ KOKTEILIAMS

Itališko temperamento kavos namai, kuriuose rasite ne tik kavos, bet ir didelį arbatos, kokteilių, sulčių, kitų gėrimų ir aukščiausios kokybės desertų pasirinkimą.

SPECIALIOS NUOLAIDOS KOSMETOLOGINIO KABINETO "DESAŽAS" PASLAUGOMS

Veido rūgštinis šveitimas + šveitimas ultragarsu TIK 30 eur (įpr. kaina 40 eur) Saugus, bet kartu ir gilus, subtilus ir veiksmingas odos valymas, šalinant nešvarumus ir negyvas odos ląsteles ar riebalų likučius. Paslaugas teikia ilgametę patirtį turinti profesionali kosmetologė