fbpx

+370 614 22227

​info@interogym.lt

Sausainiai po sporto? Žinoma! Užkąsk naudingai bei madingai kartu su Intero GYM

Po intensyvios treniruotės jūsų kūnas trokšta atsinaujinimo ir atsigavimo. Čia puikiai pasitarnauja aukščiausios kokybės baltymų batonėliai, kokteiliai, sausainiai bei gėrimai. Tai itin skanus ir patogus būdas greitai papildyti energijos lygį ir pagerinti raumenų atsistatymą. Nes ko dažniausiai mums visiems pritrūksta, tai laiko. O dažniausiai jo gailime kokybiškai mitybai. Sporto klubas Intero GYM gali tik didžiuotis galėdamas pasiūlyti itin platų užkandžių bei gėrimų asortimentą. Pagerinkite ir palengvinkite savo kūno rengybos kelionę kartu su mumis ir žinomiausiais pasaulyje papildų prekių ženklais.

Kodėl verta sporto papildus ir užkandžius įsigyti pas mus, kad patenkintumėte mitybos poreikius po treniruotės?

  • Pasaulyje pripažinti gamintojai: baltymų batonėliai, kokteiliai ir sausainiai gaminami naudojant tik geriausius ingredientus. Mes teikiame pirmenybę kokybei ir maistinei vertei, siekdami užtikrinti, kad kiekvienas kąsnis atitiktų jūsų kūno rengybos tikslus ir pagerintų atsigavimo procesą. Tai užtikrina garsiausi pasaulio gamintojai tokie kaip Nutrend, Scitec Nutrition, My Protein ir kiti mūsų partneriai, kurių asortimentą itin kruopščiai atrenkame.
  • Optimalus baltymų kiekis: Baltymai yra būtini raumenų atstatymui ir augimui. Mūsų parduodamuose gaminiuose gausu aukštos kokybės baltymų, todėl jie puikiai subalansuoja jūsų atsistatymą po treniruotės.
  • Gardi įvairovė: atsisveikinkite su švelniais ir nuobodžiais užkandžiais po treniruotės. Mūsų asortimente baltymų batonėliai, kokteiliai ir sausainiai yra įvairių skonių, kurie patenkins jūsų skonio receptorius ir pamaitins jūsų kūną. Atrasite ir puikiai pažįstamus Mars, Bounty, Snickers, kurie sukurti būtent sportuojantiems.
  • Patogumas keliaujant: įtemptas tvarkaraštis neturėtų trukdyti siekti kūno rengybos tikslų. Užkandžiai sukurti taip, kad būtų patogu, todėl galite greitai pasipildyti energijos degalų, nesvarbu, ar esate sporto salėje, biure ar keliaudami.
  • Pasitiki kūno rengybos entuziastai: prisijunkite prie daugybės kūno rengybos entuziastų, kurie pasitiki Intero GYM rekomendacijomis dėl mitybos po treniruotės. Susilaukiame puikių atsiliepimų dėl užkandžių efektyvumo ir skanaus skonio, todėl jie yra pagrindiniai kūno rengybos užsiėmimai visame pasaulyje.
  • Eksperto patarimas: nesate tikri, kuris produktas jums tinka? Mūsų išmanantys darbuotojai yra čia, kad padėtų. Siūlome asmenines rekomendacijas ir ekspertų patarimus, kad rastumėte tobulą mitybos sprendimą po treniruotės, pritaikytą jūsų unikaliems poreikiams ir pageidavimams.

Patirkite skirtumą su sporto klubu Intero GYM.

Nesirinkite greito ar prastesnio maisto po treniruotės. Patobulinkite savo kūno rengybos kelionę naudodami aukščiausios kokybės baltymų batonėlius, kokteilius ir sausainius iš Intero GYM. Dėl aukščiausios kokybės ingredientų, skanių skonių ir neprilygstamo patogumo mūsų produktai yra jūsų geriausias draugas siekiant savo kūno rengybos tikslų.

 

Pamaitinkite savo kūną, maitinkite raumenis ir optimizuokite atsigavimą. Nes kalbant apie mitybą po treniruotės, tobulumas yra nediskutuotinas.

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą