fbpx

+370 614 22227

​info@interogym.lt

apie mus

Itin erdvi treniruoklių salė su aukščiausios kokybės itališka įranga „Panatta”. Ypač plataus spektro kardiotreniruoklių „Pininfarina” zona. Įrengta bokso salė, kurioje jausitės lyg tikrame ringe. 3 grupinių treniruočių salės! Stacionarių dviračių treniruočių salė. Gimnastikos salė asmeninėms treniruotėms.
Profesionalių Intero GYM trenerių komanda ir ypatingas dėmesys!

Sporto klube

Interogym

Rasite

 • Nauji prabangiausios linijos itališki „Panatta” treniruokliai bei itin plati „Panatta Pininfarino” kardio treniruoklių linija. 
 • Trys grupinių užsiėmimų salės, iš kurių viena – stacionarių dviračių salė.
 • Gimnastikos salė asmeninėms treniruotėms.
 • Bokso salė su profesionalia įranga „Wesing”.

Teikiamos paslaugos

 • Siūlome asmenines treniruotes ir konsultacijas.
 • Teikiame konsultacijas mitybos ir maisto papildų klausimais.
 • Atliekame Jūsų kūno analizę.
 • Jokių kortelių, raktų ir kitų nepatogumų! Į sporto klubą galite patekti naudodamiesi piršto anspaudu. 
 • Vieno apsilankymo klube laikas neribojamas!

Jūsų Komfortui

 • Ypač švarus ir gaivus oras. Klube sumontuota nauja galinga vėdinimo sistema, užtikrinanti tinkamą aplinką net ir alergiškiems žmonėms.​
 • Itin erdvios rūbinės ir dušinės.
 • Net 9 skirtingos garso zonos. Aukščiausios kokybės garso aparatūra.
 • Mažas grupinėse treniruotėse sportuojančių žmonių skaičius ir ypatingas ryšys su klientu. 

Treniruokliai "panata"

 • ​Ši išskirtinio dizaino kardiotreniruoklių serija sėkmingai konkuruoja rinkoje jau 10 metų. Tai tiesiog nepakartojama! Legendinis sportinių automobilių vardas ir nepaprasto stiliaus lyderis visame pasaulyje sukūrė naują kardiotreniruoklių liniją „Panatta”. Tai nauja kardiotreniruoklių koncepcija, kuri atspindi formą ir technologijas, puikią grožio ir funkcionalumo sąjungą.

Grupinės treniruotės

JOGA
Rūpinimasis savo kūnu, protu ir kvėpavimu. Tai reiškia, kad amžiaus senumo praktikos apima jogos padėtis (asanas), kvėpavimo technikas (pranajamas) ir meditaciją. Darant šias praktikas kūnas, protas ir kvėpavimas susiderina vienas su kitu ir tą pačią akimirką pasineriama į jogą.
Užsiregistruoti
TRX
​​Tai viso kūno stiprinimo treniruoklis-kabančių diržų sistema, kuria galima atlikti įvairius jėgos pratimus, pasinaudojant kūno sunkio jėga ir svoriu. Dėl kabančio TRX treniruoklio nestabilumo, kiekvienas pratimas yra funkcionalus, treniruojantis daugelį raumenų.
Užsiregistruoti
PILATESAS
Tai proto ir kūno lavinimo sistema. Derinant kvėpavimą ir lėtus kontroliuojamus judesius siekiama atkurti taisyklingą kūno laikyseną ir judėjimo įpročius. Stiprinant giliuosius raumenis kūnas tampa grakštesnis, aukštesnis, stipresnis. Pratimai lavina pusiausvyrą, lankstumą ir ištvermę, mažina stresą ir įtampą.
Užsiregistruoti
BIKE
Stacionarių dviračių treniruotės su moderniais dviračiais "Pa'natta", taikant įvairias važiavimo technikas: važiuojama į kalną ir pakalnę, ugdoma jėga ir ištvermė, stiprinama širdis, tempiami krūtinės, nugaros ir pilvo raumenys, smarkiai neapkraunamas stuburas. Ši treniruotė tinka norintiems sudeginti kalorijas, turėti tvirtą ir stangrų kūną. Pedalus minsite prieblandoje, energingai žybčiojant šviesoms, kurios žaismingai atsispindi gausybėje veidrodžių ir papildo šokių muzikos garsus.
Užsiregistruoti
PRESS EXPRESS + BACK
30 min. trukmės sutrumpinta treniruotė, orientuota į pilvo preso ir (arba) nugaros raumenų stiprinimą. Visos treniruotės metu atliekami pratimai, skirti visiems pilvo ir juosmens raumenims lavinti. Koncentruota treniruotė garantuoja efektyvius rezultatus. Aukštas fizinis intensyvumas.
Užsiregistruoti
​X-FIT
Treniruotė, kuri vyksta rato principu panaudojant įvairią treniruočių įrangą, pvz. laisvus svorius, laiptelius, svarsčius, štangas, kamuolius ir t.t. sudarant tam tikrų pratimų stoteles ratu. Treniruotė vyksta keičiantis vietomis. Treniruojami visi kūno raumenys, gerinama kraujotaka ir širdies darbas, lavinama ištvermė ir visas kūno fizinis pasiruošimas. Tai aukšto fizinio intensyvumo treniruotė, tinkama tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sportininkams.
Užsiregistruoti
KALANETIKA
Plastinės gimnastikos rūšis, sukurta susiejus baleto ir jogos elementus. Anot specialistų, ši „karališka“ mankšta – puikus būdas atjaunėti dešimčia metų ir be didelių pastangų sumažinti svorį. Treniruotėse koncentruojamasi į tempimą, elastingumo gerinimą, nors reikia padirbėti ir su jėga. Dažniausiai atliekami mažos amplitudės impulsiniai judesiai. Kreipiamas dėmesys į giliųjų raumenų stiprinimą ir neatrastų raumenų veiklos aktyvavimą.
Užsiregistruoti
KŪNO DIZAINAS
Vidutinio intensyvumo jėgos ir ištvermės treniruotė, skirta siekiantiems dailaus ir tvirto kūno. Ji tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms. Ji primena aerobiką ir padeda lavinti daug skirtingų raumenų grupių. Dailinsite sėdmenis, šlaunis, stiprinsite nugarą, juosmenį, pečių ir krūtinės raumenis. Treniruotės metu padidinsite kūno jėgą, judesių amplitudę ir didinsite lankstumą. Vyksta vidutiniu tempu, taigi tinka visiems be išimties!
Užsiregistruoti
HIIT
Aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė. Šios treniruotės metu intensyviai atliekami pratimai visam kūnui derinami su poilsio pertraukomis. Tai treniruočių tipas, kai tam tikro intensyvumo fizinis krūvis derinamas su poilsio intervalais. Šie intervalai gali būti nuo kelių iki keliasdešimties sekundžių. Pagrindinis treniruotės tikslas – sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, padidinti ištvermę bei pagerinti savo fizinius sugebėjimus. Treniruotės metu pratimai atliekami panaudojant savo kūno svorį. Kartais gali būti įtraukiamas inventorius.
Užsiregistruoti
ANTICELIULITINĖ
Treniruotė skirta toms, kurios nori dailios ir lygios odos. Taigi skelbiame kovą celiulitui ir mankštinamės. Celiulitas – tai vienas didžiausių moterų priešų. Norint, kad celiulitas išnyktų ar taptų mažiau pastebimas reiktų subalansuoti mitybą, masažuoti problemines kūno vietas ir atlikti fizinius pratimus skirtus suaktyvinti medžiagų apykaitą, pagerinti kraujotaką probleminėse kūno vietose. Anticeliulitinės treniruotės metu bus atliekami pratimai skirti sėdmenų, kojų raumenų, pilvo preso stiprinimui ir stangrinimui. Sudeginti riebalai, pakeltas raumenų tonusas, stangresnė ir elastingesnė oda.
Užsiregistruoti
CARDIO BOXING
Tai viso kūno treniruotė su bokso elementais. Treniruotės metu stiprinami visi kūno raumenys, lavinama koordinacija, ugdoma ištvermė, gerinamas bendras fizinis pasiruošimas ir mokomasi bokso smūgiavimo technikos. Efektyviai deginamos kalorijos ir poodinis riebalų sluoksnis, gerinamas širdies darbas. Treniruotės skirtos įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, norintiems sustiprinti visus kūno raumenis, pašalinti susikaupusias neigiamas emocijas bei įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.
Užsiregistruoti
FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ
Besikeičiančio tempo ir intensyvumo treniruotė, kurios metu atliekami įvairūs kompleksiniai jėgos ir ištvermės pratimai, reikalaujantys judesių kontrolės bei vienu metu apkraunantys daug skirtingų raumenų grupių. Pratimai atliekami naudojant savo kūno svorį, taip pat gali būti pasitelkiamas ir sportinis inventorius (svareliai, gumos, kamuoliai, nestabilios plokštumos). Užsiėmimų metu ugdoma raumenų jėga ir ištvermė, lavinama pusiausvyra, judesio amplitudė, gerinamas sąnarių stabilumas ir balansuojamas visas raumenynas. Intensyvesnės treniruotės lavina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagreitina medžiagų apykaitos procesą. Taigi, kūnas treniruojamas kaip vieninga sistema, o tai duoda tikrai puikių rezultatų.
Užsiregistruoti
Previous slide
Next slide