fbpx

+370 614 22227

​info@interogym.lt

apie mus

2018m. buvusiame kino teatro „Raketa” istoriniame renovuotame pastate atidarytas itin prabangus sporto klubas Intero GYM. 1500kv.m. erdvė sportui ir sveikatingumui. Nedidelis šeimos verslas virtęs tūkstantine bendruomene, kurioje kiekvienas klientas svarbus ir ypatingas. Organizuojami renginiai, mokymai, seminarai. Periodiškai atnaujiname erdves bei įrangą. Kas kartą tobuliname klientų aptarnavimą ir profesionalios komandos kompetenciją. Klientai mus įsimyli už nuoširdumą ir paprastumą.  

Sporto klube

Interogym

Rasite

 • Prabangiausios linijos itališki „Panatta” treniruokliai bei itin plati „Panatta Pininfarino” kardio treniruoklių linija 
 • Trys grupinių užsiėmimų salės, iš kurių viena – stacionarių dviračių salė
 • Gimnastikos salė asmeninėms treniruotėms
 • Bokso salė su profesionalia įranga „Wesing”, kurioje jausitės lyg tikrame ringe
 • Jūsų maksimaliam komfortui – oro kondicionieriai
 • Profesionalių Intero GYM trenerių komanda ir ypatingas dėmesys! 

Teikiamos paslaugos

 • Siūlome asmenines treniruotes ir konsultacijas.
 • Teikiame konsultacijas mitybos ir maisto papildų klausimais.
 • Atliekame Jūsų kūno analizę.
 • Jokių kortelių, raktų ir kitų nepatogumų! Į sporto klubą galite patekti naudodamiesi piršto anspaudu. 
 • Vieno apsilankymo klube laikas neribojamas!

Jūsų Komfortui

 • Ypač švarus ir gaivus oras. Klube sumontuota galinga vėdinimo sistema, užtikrinanti tinkamą aplinką net ir alergiškiems žmonėms. Oro kondicionieriai
 • Itin erdvios rūbinės ir dušinės.
 • Aukščiausios kokybės garso aparatūra.
 • Mažas grupinėse treniruotėse sportuojančių žmonių skaičius ir ypatingas ryšys su klientu. 

Treniruokliai "panata"

 • Ši išskirtinio dizaino kardiotreniruoklių serija sėkmingai konkuruoja rinkoje jau daugiau nei 15 metų. Tai tiesiog nepakartojama! Legendinis sportinių automobilių vardas ir nepaprasto stiliaus lyderis visame pasaulyje sukūrė naują kardiotreniruoklių liniją „Panatta”. Tai nauja kardiotreniruoklių koncepcija, kuri atspindi formą ir technologijas, puikią grožio ir funkcionalumo sąjungą.

Grupinės treniruotės

BIKE
Stacionarių dviračių treniruotės su moderniais dviračiais "Pa'natta", taikant įvairias važiavimo technikas: važiuojama į kalną ir pakalnę, ugdoma jėga ir ištvermė, stiprinama širdis, tempiami krūtinės, nugaros ir pilvo raumenys, smarkiai neapkraunamas stuburas. Ši treniruotė tinka norintiems sudeginti kalorijas, turėti tvirtą ir stangrų kūną. Pedalus minsite prieblandoje, energingai žybčiojant šviesoms, kurios žaismingai atsispindi gausybėje veidrodžių ir papildo šokių muzikos garsus.
Užsiregistruoti
TRX
​​Tai viso kūno stiprinimo treniruoklis-kabančių diržų sistema, kuria galima atlikti įvairius jėgos pratimus, pasinaudojant kūno sunkio jėga ir svoriu. Dėl kabančio TRX treniruoklio nestabilumo, kiekvienas pratimas yra funkcionalus, treniruojantis daugelį raumenų.
Užsiregistruoti
KALANETIKA
Plastinės gimnastikos rūšis, sukurta susiejus baleto ir jogos elementus. Anot specialistų, ši „karališka“ mankšta – puikus būdas atjaunėti dešimčia metų ir be didelių pastangų sumažinti svorį. Treniruotėse koncentruojamasi į tempimą, elastingumo gerinimą, nors reikia padirbėti ir su jėga. Dažniausiai atliekami mažos amplitudės impulsiniai judesiai. Kreipiamas dėmesys į giliųjų raumenų stiprinimą ir neatrastų raumenų veiklos aktyvavimą.
Užsiregistruoti
PRESS + BACK
30 min. trukmės sutrumpinta treniruotė, orientuota į pilvo preso ir (arba) nugaros raumenų stiprinimą. Visos treniruotės metu atliekami pratimai, skirti visiems pilvo ir juosmens raumenims lavinti. Koncentruota treniruotė garantuoja efektyvius rezultatus. Aukštas fizinis intensyvumas.
Užsiregistruoti
CIRCL Mobility
CIRCL Mobility™ yra šiuolaikinė judėjimo praktika, skirta pagerinti sąnarių mobilumą, lankstumą ir bendrą kūno suvokimą. Treniruotės išsiskiria tuo, kad akcentuojami sukamieji judesiai, dinamiški tempimai ir pratimai, skirti pagerinti kūno judesių amplitudę ir funkcines galimybes. Visa tai apjungta kartu su muzika, specialiais garso efektais. Binauralinių muzikos dažnių pagalba iš organizmo šalinamas stresas čia ir dabar.
Užsiregistruoti
FIT BALL
Tai aerobikos treniruočių sistemos dalis, kurioje naudojami kamuoliai. Šios treniruotės išsiskiria tuo, kad jos yra linksmos, nuotaikingos ir labai efektingos. Jų metu palaikomas pastovus širdies ritmas, dirbama su kamuoliu. ​
Užsiregistruoti
​X-FIT
Treniruotė, kuri vyksta rato principu panaudojant įvairią treniruočių įrangą, pvz. laisvus svorius, laiptelius, svarsčius, štangas, kamuolius ir t.t. sudarant tam tikrų pratimų stoteles ratu. Treniruotė vyksta keičiantis vietomis. Treniruojami visi kūno raumenys, gerinama kraujotaka ir širdies darbas, lavinama ištvermė ir visas kūno fizinis pasiruošimas. Tai aukšto fizinio intensyvumo treniruotė, tinkama tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sportininkams.
Užsiregistruoti
HIIT
Aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė. Šios treniruotės metu intensyviai atliekami pratimai visam kūnui derinami su poilsio pertraukomis. Tai treniruočių tipas, kai tam tikro intensyvumo fizinis krūvis derinamas su poilsio intervalais. Šie intervalai gali būti nuo kelių iki keliasdešimties sekundžių. Pagrindinis treniruotės tikslas – sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, padidinti ištvermę bei pagerinti savo fizinius sugebėjimus. Treniruotės metu pratimai atliekami panaudojant savo kūno svorį. Kartais gali būti įtraukiamas inventorius.
Užsiregistruoti
JOGA
Rūpinimasis savo kūnu, protu ir kvėpavimu. Tai reiškia, kad amžiaus senumo praktikos apima jogos padėtis (asanas), kvėpavimo technikas (pranajamas) ir meditaciją. Darant šias praktikas kūnas, protas ir kvėpavimas susiderina vienas su kitu ir tą pačią akimirką pasineriama į jogą.
Užsiregistruoti
FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ
Besikeičiančio tempo ir intensyvumo treniruotė, kurios metu atliekami įvairūs kompleksiniai jėgos ir ištvermės pratimai, reikalaujantys judesių kontrolės bei vienu metu apkraunantys daug skirtingų raumenų grupių. Pratimai atliekami naudojant savo kūno svorį, taip pat gali būti pasitelkiamas ir sportinis inventorius (svareliai, gumos, kamuoliai, nestabilios plokštumos). Užsiėmimų metu ugdoma raumenų jėga ir ištvermė, lavinama pusiausvyra, judesio amplitudė, gerinamas sąnarių stabilumas ir balansuojamas visas raumenynas. Intensyvesnės treniruotės lavina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagreitina medžiagų apykaitos procesą. Taigi, kūnas treniruojamas kaip vieninga sistema, o tai duoda tikrai puikių rezultatų.
Užsiregistruoti
PILATES
Tai proto ir kūno lavinimo sistema. Derinant kvėpavimą ir lėtus kontroliuojamus judesius siekiama atkurti taisyklingą kūno laikyseną ir judėjimo įpročius. Stiprinant giliuosius raumenis kūnas tampa grakštesnis, aukštesnis, stipresnis. Pratimai lavina pusiausvyrą, lankstumą ir ištvermę, mažina stresą ir įtampą.
Užsiregistruoti
ANTICELIULITINĖ
Treniruotė skirta toms, kurios nori dailios ir lygios odos. Taigi skelbiame kovą celiulitui ir mankštinamės. Celiulitas – tai vienas didžiausių moterų priešų. Norint, kad celiulitas išnyktų ar taptų mažiau pastebimas reiktų subalansuoti mitybą, masažuoti problemines kūno vietas ir atlikti fizinius pratimus skirtus suaktyvinti medžiagų apykaitą, pagerinti kraujotaką probleminėse kūno vietose. Anticeliulitinės treniruotės metu bus atliekami pratimai skirti sėdmenų, kojų raumenų, pilvo preso stiprinimui ir stangrinimui. Sudeginti riebalai, pakeltas raumenų tonusas, stangresnė ir elastingesnė oda.
Užsiregistruoti
TEMPIMŲ TRENIRUOTĖ
Raumenų tempimo treniruotė turėtų būti neatsiejama sporto dalis. Tempimo pratimai gerina raumenų bei raiščių elastingumą, sąnarių lankstumą ir didina judesių amplitudę. Atliekamas lėtas statinis ir dinaminis tempimas, aktyvuojama kraujotakos ir kvėpavimo sistema. Treniruotė skirta įvairaus amžiaus žmonėms. Po treniruotės jausiesi energingesnis ir kupinas jėgų likusiems vakaro planams įveikti!
Užsiregistruoti
Previous slide
Next slide