fbpx

+370 614 22227

​info@interogym.lt

Naujų metų tikslas: kaip pagaliau pradėti treniruotis sausio mėnesį

Sausio mėnesį prasideda nauji metai, naujas skyrius, kupinas pasiryžimų ir siekių. Daugeliui apsilankymas sporto salėje ir kūno rengyba yra pasikartojantis tikslas, kuris dažnai nustumiamas į šalį. Tačiau šiais metais gali būti kitaip. Atėjo laikas pradėti savo fitneso kelionę ir paversti šiuos sprendimus realybe.

  1. Nustatykite realius tikslus: pradėkite nustatydami pasiekiamus kūno rengybos tikslus. Nesvarbu, ar tai būtų tam tikro svorio siekimas, jogos pozos įsisavinimas ar ištvermės gerinimas, nustatę realistiškus etapus išlaikysite motyvaciją visos kelionės metu.
  2. Raskite savo motyvaciją: sužinokite, kas skatina jus sportuoti. Nesvarbu, ar tai būtų sveikatos gerinimas, pasitikėjimo didinimas ar tiesiog savijauta, motyvacijos nustatymas padės išlikti susikaupusiam ir atsidavusiam.
  3. Sukurkite nuoseklią rutiną: nuoseklumas yra raktas į pažangą. Suplanuokite savo treniruotes kaip susitikimus ir vertinkite jas vienodai svarbiai. Raskite jums tinkamiausią laiką, nesvarbu, ar tai ankstyvas rytas, ar vakaras, ir jo laikykitės.
  4. Pradėkite lėtai: neapsunkinkite savęs intensyviomis treniruotėmis nuo pat pradžių. Pradėkite nuo valdomų pratimų ir palaipsniui didinkite jų intensyvumą, ugdydami jėgą ir ištvermę.
  5. Apimkite įvairovę: įtraukite įvairius pratimus, kad treniruotės būtų įdomios. Nuo kardio ir jėgos treniruočių iki jogos ir pilateso – įvairovė ne tik apsaugo nuo nuobodulio, bet ir nukreipia įvairias raumenų grupes, kad būtų sukurtas visapusiškas kūno rengybos režimas.
  6. Klausykitės savo kūno: atkreipkite dėmesį į tai, kaip jaučiasi jūsų kūnas, ir atitinkamai pakoreguokite treniruotes. Kai reikia, ilsėkitės, būkite hidratuoti ir teikite pirmenybę tinkamai mitybai, kad jūsų treniruotės būtų efektyvios.

Įgyvendindami šias strategijas, pagaliau galite pradėti savo kūno rengybos kelionę šį sausį ir padėti pamatus, kad būtumėte sveikesni ir stipresni. Atminkite, kad nuoseklumas ir ryžtas yra raktas į sėkmę kelyje į kūno rengybą. Tegul šie metai yra metai, kai pirmenybę teikiate savo sveikatai ir gerovei. O, kad pradžia būtų lengva ir maloniai nuteikianti sporto klubo Intero GYM komanda yra pasiruošusi Jums padėti. Čiupkite narystę geriausia kaina ir nepamirškite išsirinkti asmeninės kelionės draugo – trenerio. Sėkmės!

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą