fbpx

+370 614 22227

​info@interogym.lt

Keturi metai iššūkių ir pasiektų tikslų

Prieš pat naujuosius metus sporto klube Intero GYM praūžė ketverių metų gimtadienio fiesta! Tikrąją atidarymo dieną, gruodžio 28, įvykusi šventė priminė ne tik klubo komandai, bet ir klientams, kaip iš tiesų greitai bėga laikas. Klubas, atrodo atvėręs duris lyg vakar, skaičiuoja įgautą patirtį, išgyventą pandemiją ir daugiau nei 1000 laimingų klientų!

Prisijaukinti klientų širdis nebuvo lengva

Panevėžiečiai pakankamai konservatyvūs ir sunkiau linkę pripažinti naujai atsidariusius verslus mūsų mieste. To neišvengė ir sporto klubas Intero GYM. Kaip pasakoja klubo vadovė M. Maceikienė – prabangiausiai įrengtas, pilnai renovuotame pastate atidarytas sporto klubas kelią į klientų širdis skynėsi tik labai pamažu. „Susidūrėme su įvairiausiais iššūkiais. Žmones gąsdino nauja aplinka, nematyta sporto įranga, atsirado stereotipų ir kitų niuansų.”- pasakoja vadovė. Tačiau tikina, kad ilgi metai darbo ir pastangų visuomet pasiteisina. „Labiausiai norėjau parodyti žmonėms, kad sporto salė – tai nebūtinai turi būti purvinas rūsys priverstas geležies. Norėjosi sukurti komfortišką aplinką klientams, kurioje gerai jaustųsi įvairaus tipažo žmonės. Visada lengviau siekti užsibrėžtų tikslų ten, kur tiesiog gera būti.”

Sporto klubas Intero GYM per ketverius metus subūrė didelę bendruomenę sportą ir sveiką gyvenimo būdą propaguojančių žmonių. Vieni čia ateina vedini asmeninių ambicijų, siekia užsibrėžtų rezultatų. Kiti bendrauja ir tiesiog gerai leidžia laiką. Šiandien sporto klubas vienija daugiau 1000 bendraminčių.

Didžiausi keturių metų pasiekimai

Intero GYM sporto klube kiekvienas klientas jaučiasi tarsi namie. „Mūsų komandos tikslas buvo sukurti aplinką, kurioje klientas yra pats svarbiausias. Didelį dėmesį kreipiame klientų aptarnavimui, jų analizei ir asmeniniam dėmesiui”,- pasakoja klubo vadovė Meda. Išties čia atvykus sukuriama malonios erdvės, geros nuotaikos atmosfera. Labiausiai klubo komanda džiaugiasi įgyta patirtimi, laimingais klientais. Sporto klubas Intero GYM iš tiesų turi kuo didžiuotis. Kiekvienais metais klubo vardas girdimas fitneso varžybų scenose, laimėta puikių apdovanojimų bei asmeninių pergalių. Surinkta profesionalų komanda stropiai dirba padėdami pasiekti klientams asmeninių užsibrėžtų tikslų. Komanda atsakingai prižiūri sporto klube esančią įrangą, vadovė puoselėja aplinką. „Stengiamės būti kitokie! Organizuojame renginius, mažesnius įvykius, vykdome smulkiąją prekybą, daug dėmesio skiriu klientams asmeniškai kurdama socialinių tinklų turinį, bei atsakinėdama žinutes”, – sako Meda ir šypsosi – „Mes visada esame šalia kliento, kai jam mūsų reikia”.

Vieninteliai pasaulyje sporto klubą paverčia naktiniu klubu vienai nakčiai

Kad sporto klubo komanda turi išskirtinių idėjų – nepaneigsi. Klubo vadovė džiaugiasi, kad besidomint ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio tendencijomis liko nustebinta, kad sporto klubo gimtadienio formatas kol kas išlieka vienintelis toks pasaulyje. Sporto klubas Intero GYM vienam vakarui pavirsta „naktiniu klubu”, kuriame klientai susirenka kartu švęsti. „Gimtadienio fiestoje dalyvauja visi. Mūsų klientai, draugai, partneriai. Be galo smagu, kai susirenka visi – tiek norintys sportuoti, tiek žiūrovai ir smalsuoliai”. Klubo vadovė džiaugiasi, kad ši išskirtinė idėja pasiteisino su kaupu. Juk sportuoti skambant gyvai didžėjaus muzikai ir mirgant profesionaliam apšvietimui tenka ne kasdien. Šventės metu skamba padėkos klientams, klubo komandai, o programą kuria pati klubo vadovė Meda. „Gruodžio mėnesį visuomet laukiu didžiausio metų renginio – klubo gimtadienio. Organizacija pareikalauja daug kūrybinės energijos ir pastangų bei finansų. Tačiau, kai matau besišypsančius klientus, tai yra didžiausia dovana mums.” – sako Meda tyliai planuojanti pirmąjį klubo jubiliejų kitais metais.

Dalinamės ketvirtojo sporto klubo Intero GYM gimtadienio šventės gražiausiomis akimirkomis. Daugiau šventės nuotraukų galite rasti čia: https://bit.ly/3Gxtnlv  

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą