Intero GYM kliento kortelė - tai išskirtinė mūsų partnerių nuolaidų, pasiūlymų bei privilegijų kortelė. 


Intero GYM metinių abonementų nariams
​kortelė išduodama nemokamai.


Nuolaidos ir pasiūlymai Intero GYM kliento kortelės turėtojams
tropiku_saule
TROPIKŲ SAULĖ -40%
vAKUUMINIS KOJŲ IR SĖDMENŲ MASAŽAS

Pasiūlymas galioja tik - adresu Klaipėdos g. 28B, Panevėžys

Kosmetologijoje populiarėja vakuuminis masažas (naudojant 50-300mbar neigiamą slėgį), kurio metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai intraląsteliniame lygyje. Aktyvinami enzimai, didėja fagocitozė, aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi mažinant celiulitą, riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Nėštumo ar greito svorio padidėjimo metu atsiradusios odos strijos pastebimai sumažėja. Mažinant celiulitą ir kūno apimtis, vakuuminį masažą efektyvu derinti su įvyniojimo procedūromis. Norint pasiekti teigiamų rezultatų, reikia šiek tiek laiko ir kantrybės. Juk per keletą dienų negalima atsikratyti visų problemų, kurias sukaupėme per daugelį metų. Reikia tik noro būti sveikiems ir gražiems.
www.tropikusaule.lt


DESAŽAS % Specialios nuolaidos paslaugoms
Veido rūgštinis pilingas + pilingas ultragarsu TIK 30eur (įpr. kaina 40eur)
Saugus, bet kartu ir gilus, subtilus ir veiksmingas odos valymas, šalinant nešvarumus bei negyvas odos ląsteles, ar riebalų likučius. Paslaugas teikia ilgametę patirtį turinti, profesionali kosmetologė Deimantė Medžiaveprytė.


ODONTOLOGIJOS KLINIKA %
Specialios nuolaidos paslaugoms

Profesionali burnos higiena su soda TIK 38eur (įpr. kaina 45eur)
Estetinis danties plombavimas TIK 130eur (įpr. kaina 145eur)
Dantų balinimas TIK 140eur (įpr. kaina 160eur)

Odontologijos klinika „Šypsena“ specializuojasi implantologijos, protezavimo ir estetinės odontologijos srityse, tačiau joje teikiamos visos odontologinės paslaugos – endodontinis, ortodontinis ir terapinis gydymas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas, vaikų dantukų gydymas ir profilaktinė priežiūra. 
www.sypsenaok.lt


MEDICININIŲ TYRIMŲ LABORATORIJA "REZUS" -14% Sportininko pagrindinio ištyrimo paketui

Profesionalūs sportininkai naudojasi kraujo tyrimais jau daug metų. Ne tik tam, kad sužinotų ar jie sveiki, bet ir tam, kad pasiektų dar geresnių rezultatų. Medicinai tobulėjant, žmogui suteikiama galimybė sužinoti apie save vis daugiau. Tokie rodikliai kaip: magnis, vitaminas D, testosteronas, feritinas - gali atsakyti į klausimą, kodėl dažnai jaučiatės pavargę, o kreatinkinazė parodys ar netrūksta poilsio tarp treniruočių. Pokyčiai mityboje, ar sureguliuotas papildų vartojimas padės Jums jaustis energingiau ir leis pasiekti užsibrėžtus tikslus greičiau.     www.rezus.lt


PIACETTO ​KAVOS NAMAI -10% kavai, kavos pupelėms ir trintiems vaisių kokteiliams.

Itališko temperamento kavos namai, kuriuose rasite ne tik kavos, bet ir didelį arbatos, kokteilių, sulčių, kitų gėrimų ir aukščiausios kokybės desertų pasirinkimą.
 

Piacetto